Pārlekt uz galveno saturu

Dizaina domāšanas darbnīcas mērķis ir radīt vismaz divas projektu idejas, ar dizaina domāšanas metožu palīdzību apzinot iespējamās projektu tēmas un mērķus, iesaistītās puses ar kapacitāti projektus īstenot, aktivitātes, kas veicamas, lai sasniegtu uzstādīto mērķi. Vienlaikus darbnīcā tiks iezīmēti šādu ideju īstenošanai nepieciešamie finanšu resursi, kā arī izzināta projektu tēmai atbilstošā esošā situācija, iespējamie šķēršļi un iespējas šādus projektus īstenot.

Darba valoda – angļu.

Programma

10.00–10.45Darbnīcas ievads, projektu vajadzību izzināšana un komandu veidošana
10.45–12.00 Klusā idejošana, konteksta elementu kartēšana, iesaistīto pušu izpēte
12.00–12.30Pauze (121. telpa)
12.30–13.30  Projekta ceļa karte, aktivitāšu plāns, finanšu resursu aplēses
13.30–14.00Komandu prezentācijas, darbnīcas noslēgums
Darbnīcas vadītāji

Signe Adamoviča

Signe darbojas nodibinājumā Creativity Lab un ir Demola Latvia fasilitatore, kur ikdienā strādā ar studentu komandu mentorēšanu un darbnīcu vadīšanu inovāciju projektos, kuru ietvaros tiek risināti uzņēmumu problēmjautājumi. Signe vada dizaina domāšanas apmācības dažādām mērķauditorijām privātajā un publiskajā sektorā. Profesionālā pieredze saistīta gan ar valsts pārvaldi, gan privāto sektoru Latvijā un ārvalstīs, tostarp radošajās industrijās. Signes aizraušanās ir dizaina domāšanas pielietošana problēmu risināšanā un globālo tendenču attīstības jautājumi.

LinkedIn profils

Čārlzs Bušmanis (Charles Bušmanis)

Čārlzs ikdienā strādā ar start-up un citiem uzņēmumiem, daloties ar savu dizainera pieredzi un palīdzot uzņēmumiem produktu un pakalpojumu attīstībā. Čārlzs uztver dizainu kā instrumentu, ar kuru iespējams jēgpilni risināt kompleksus izaicinājumus, veikt izpēti un risinājumus prototipēt, lai iegūtu vislabākos iespējamos rezultātus. Kā dizaineris Čārlzs ir strādājis Šveicē, Nīderlandē un Latvijā. Viņa klientu lokā ir tādi uzņēmumi kā e.ON, holandiešu transporta pakalpojumu uzņēmums NS, aprīkojuma ražotājs Agiecharmilles, Certes technologies. Viņš ir strādājis ar daudziem start-up uzņēmumiem kā dizaina konsultants. Čārlzs ir arī sadarbojies ar publiskā sektora pārstāvjiem sociālā dizaina projektu izstrādē un piedalījies dažādās politikas veidošanas diskusijās. Čārlzs vada uzņēmumu Design Elevator.

LinkedIn profils

Dizaina darbnīcas finansējums piešķirts no Eiropas Reģionālās attīstības fonda 1.2.1. specifiskā atbalsta mērķa Palielināt privātā sektora investīcijas P&A 1.2.1.2. pasākuma Atbalsts tehnoloģiju pārneses sistēmas pilnveidošanai (identifikācijas numurs 1.2.1.2/16/I/001).

LV_ID_EU_logo_ansamblis_ERAF_RGB.png

liaa.png

 

Norises vieta

Telpa
146

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums:

Kontaktinformācija