Semināra jautājumi

• Kas ir Scopus un Web of Science?
  • Kas ir Impact factor un Hirsch index?

Lektore

Mg. soc. Inga Znotiņa ir RSU bibliotēkas Informācijas, bibliogrāfijas un informācijpratības nodaļas vecākā bibliotekāre, kā arī Latvijas Akadēmisko bibliotēku asociācijas valdes priekšsēdētāja. Inga veic padziļinātu informācijas meklēšanu un kritisku izvērtēšanu, atsauču pārvaldīšanu un noformēšanu, studentu, pētnieku un veselības aprūpes speciālistu konsultēšanu informācijas meklēšanā datubāzēs un citos resursos, vada lekcijas un nodarbības informācijpratībā.

Pieteikties

Norises vieta

Telpa
G-204.d

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: