Filmu un lekciju ciklā Kino laboratorija 23. martā rādīs 2009. gada dokumentālo filmu Septembra numurs (The September Issue), kuras režisors ir R. Dž. Katlers (R. J. Cutler).

the-september_issue02.gif

Līdz ar šo filmu turpināsim iepazīt ASV dokumentālā kino valodu un mediju atspoguļojumu kino. Šoreiz fokusā modes industrija un viens no tās mediju flagmaņiem – žurnāls Vogue un tā ilggadējā redaktore Anna Vintūra. Filmas centrā ir norises, kas saistītas ar īpaša šī žurnāla numura sagatavošanu. Filma atklāj modes medija ikdienu un darba specifiku, kā arī ļauj ielūkoties iespaidīgajā Annas Vintūras ietekmes zonā, kas sniedzas krietni ārpus žurnāla redakcijas  robežām. Izdevums Vogue ir dibināts 1892. gadā, un tas veiksmīgi saglabā savas pozīcijas arī sociālo mediju triumfa laikmetā.

Pirms filmas modes vēsturnieces, žurnālistes, žurnāla Pastaiga bijušās redaktores Initas Saulītes–Zanderes un kino teorētiķes, RSU docentes Ditas Rietumas (Komunikācijas studiju katedra) saruna.

Pasākums top sadarbībā ar nodibinājumu Kinoskola.

Ieeja – brīva.

RSU-Kino-laboratorija-2020-lead.gif

Dalībnieki

Norises vieta

Telpa
aula

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: