Turpinot semināru ciklu Mana izvēle – medicīna, RSU Liepājas filiāle aicina jauniešus uz informatīvām lekcijām un debatēm, kuru mērķauditorija ir 10.–12. klases skolēni, kuri interesējas un vēlētos uzzināt vairāk par medicīnu, veselības sportu vai psiholoģiju, kā arī studēt šajā jomā.

ipd-1072-liepaja-2-dala.jpg

Temati

• Militārā medicīna
  • Darba specifika, riski ikdienā un starptautisko misiju laikā
  • Psihotrauma
  • Izdzīvošanas spējas ekstremālos apstākļos
  • Pasaules realitāte un posts – Covid-19

Sarunā piedalīsies un pieredzē dalīsies Nacionālo bruņoto spēku Medicīnas dienesta galvenais ārsts pulkvežleitnants Normunds Vaivads, RSU Liepājas filiāles docētājas Līga Ēriksone un Inese Lācīte, kā arī Liepājas filiāles studiju programmas Māszinības ceturtā kursa studente Elīza Liparte.

Lūdzam pieteikties pa e-pastu laila[pnkts]bethereatrsu[pnkts]lv līdz 24. janvārim, norādot vārdu, uzvārdu, izglītības iestādi, klasi un kontaktinformāciju turpmākai saziņai.
  • Dalība pasākumā – bez maksas.
  • Tiešsaistes adrese tiks nosūtīta pirms pasākuma.
Telpa
tiešsaistē, platformā Zoom