Turpinot semināru ciklu Mana izvēle – medicīna, RSU Liepājas filiāle aicina vidusskolu jauniešus un citus interesentus uz informatīvām lekcijām un debatēm.

Pašlaik ir visnotaļ saspringts laiks – apkārt daudz trauksmes, stresa un attiecību sarežģījumu, kas vienā sabiedrības daļā veicina dažādu psihoaktīvo vielu lietošanu, nedomājot par izrietošajām sekām un provokatīvu jaunu atkarību veidošanos.

Jaunatne aizvien ir ļoti jūtīga un nepieredzējusi auditorija, tādēļ svarīgi būtu pēc iespējas biežāk par to runāt, izskaidrot arī dažādus atkarību procesus.

Par to, kā identificēt dažādu atkarību problēmas, neuzsākt vai pārtraukt psihoaktīvo vielu lietošanu, runāsim 10. novembra  lekcijā un diskusijā Elpo.

Aicinām pasākumā piedalīties ne tikai vecāko klašu skolēnus, bet arī audzinātājus, vecākus no visiem Latvijas novadiem, jo aplūkojamā tēma ir gana aktuāla.

Temati

• Plaušu un aknu veselība
  • Atkarību rondo – alkohola, narkotisko, psihotropo, toksisko vielu lietošanas izplatība bērnu un jauniešu vidū, to lietošanas problemātika
  • Pieredzes stāsts
  • Drošības un pašaizsardzības pamatprincipi

mana_izvele_medicina_elpo_rsu_lf.jpg

Sarunā piedalīsies RSU Liepājas filiāles, RSU MDAK docētāja Līga Ēriksone, bērnu un pieaugušo psihiatre ar vairāk nekā 20 gadu darba stāžu, VSIA Piejūras slimnīca galvenā ārste Evija Siliņa un biedrības Būt brīvai vadītāja, SIA ĒT resursu centrs dibinātāja, mentore, personiskās izaugsmes trenere Anna Balode, Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas priekšnieks Uldis Novickis.

Lūdzam pieteikties līdz 9. novembrim pa e-pastu laila[pnkts]bethereatrsu[pnkts]lv, norādot vārdu, uzvārdu, izglītības iestādi, klasi un kontaktinformāciju turpmākai saziņai.

Tiešsaistes adresi pirms pasākuma nosūtīsim katram dalībniekam individuāli.

Dalība pasākumā – bez maksas.

Telpa
tiešsaistē, platformā Zoom