RSU Rezidentūras studiju fakultāte aicina interesentus uz informatīvu semināru par vienoto uzņemšanu rezidentūrā.

Dalība tikai ar iepriekšēju reģistrāciju.

Reģistrēties

Privātuma atruna

Tikšanās Vienotās uzņemšanas informācijas dienas ietvaros notiks Zoom platformā. Tikšanās tiks ierakstīta un publicēta RSU mājaslapā. Pieslēdzoties Zoom tikšanās, tiks veikta dalībnieku reģistrēšana. Lai nodrošinātu korektu personas datu apstrādi, RSU informē, ka var tikt apstrādāti jūsu personas dati: lietotājvārds, balss un /vai video ieraksts. Dalība pasākumā ir brīvprātīga. Jūs varat minimizēt savu personas datu apstrādi, t. i., neslēgt iekšā kameru, jautājumus uzdot čatā utt. Datu apstrādes tiesiskais pamats: RSU leģitīmas intereses, sabiedrības informēšana.

Pārzinis: Rīgas Stradiņa universitāte.

Uzzināt vairāk par veikto personas datu apstrādi un datu subjekta tiesībām

Ja rodas jautājumi, lūgums sazināties: personu[pnkts]datiatrsu[pnkts]lv vai 67409144.

Telpa
tiešsaistē, platformā Zoom