Pārlekt uz galveno saturu

No 8. līdz 12. augustam Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Liepājas filiāle sadarbībā ar biedrību Keep the Change un Liepājas valstspilsētas pašvaldības administrāciju organizē Jauniešu profesionālās ievirzes dienas veselības aprūpē Liepājas 10.–12. klašu skolēniem.

Tā ir lieliska iespēja 15 jauniešiem – projekta dalībniekiem – iepazīt veselības aprūpes darbinieku ikdienas dzīvi, profesijas specifiku, darbojoties praktiski RSU Liepājas filiālē, Liepājas reģionālajā slimnīcā un citās Liepājas veselības aprūpes iestādēs.

Plašāka informācija

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: -

Kontaktinformācija