Jauno mediķu nometne Pārlekt uz galveno saturu

No 11. līdz 15. jūnijam Liepājas Jauniešu māja sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitātes Liepājas filiāli 10.–12. klašu skolēniem organizē Jauno mediķu nometni.

Slēgtās dienas nometnes dalībnieki – 25 jaunieši – iepazīs medicīnas darbinieku ikdienas dzīvi, profesijas specifiku, darbojoties praktiski RSU Liepājas filiālē, Liepājas reģionālajā slimnīcā un citās Liepājas veselības aprūpes iestādēs.

Kā zināms, veselības aprūpes nozarē trūkst jaunu, kvalificētu speciālistu, tādēļ nometnes mērķis ir radīt izpratni par mediķa darbu jau vidusskolā un palīdzēt izvēlēties nākamo profesiju. Bieži vien jaunieši neapzinās, ka no veselības līdz slimībai ir viens solis, tāpēc nometnes laikā jaunieši iepazīs pirmās palīdzības sniegšanas pamatus, rīcību dažādās situācijās, slimnieku aprūpi un citas praktiskas lietas. Lai kvalitatīvāk sasniegtu projekta mērķus un īstenotu jauniešiem interesantu nometni, Liepājas Jauniešu mājas darbinieki, izmantojot neformālās izglītības metodes, katras dienas noslēgumā veiks izvērtēšanu, kā arī parūpēsies par pusdienām un brīvā laika nodarbēm.

Pieteikšanās (LĪDZ 3. JŪNIJAM)Dalībai projektā tiks atlasīti 25 jaunieši vecumā no 16 līdz 19 gadiem, izvērtējot tiešsaistes pieteikumus.

Nometnes dalības maksa – 60 eiro. Projektu atbalsta Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde un Liepājas reģionālās slimnīcas Atbalsta fonds.

Sīkāka informācija par nometni, rakstot uz laila[pnkts]bethereatrsu[pnkts]lv vai zvanot pa tālruni 26557112 darbdienās no 9.00 līdz 17.00.

Jauno_mediku_nometne.jpg

Atrašanās vieta kartē