Pārlekt uz galveno saturu

15. un 16. maijā Rīgas Stradiņa universitāti (RSU) apmeklēs Kipras Amerikas universitātes (American University of Cyrpus) prezidents un rektors prof. Marc-Antoine Zabbal un universitātes padomes loceklis Tarek Sadek.

Oficiālās vizītes laikā galvenā uzmanība tiks pievērsta sadarbības veicināšanai pētniecības jomā, izveidojot kopīgu pētniecības centru. Plānota arī diskusija par studentu un personāla apmaiņas veicināšanu Erasmus+ programmā.

Nozīmīgs notikums vizītes laikā būs saprašanās memoranda parakstīšana, kas nostiprinās apņemšanos sadarboties un veidot partnerību starp universitātēm. 

Ekskursijā Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā viesiem demonstrēsim modernākās simulācijas tehnoloģijas, ko izmantojam gan medicīnas, gan sociālo zinātņu studijās.

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: -

Kontaktinformācija