Pārlekt uz galveno saturu

2022. gada 6. oktobrī klātienē / attālināti notiks profesionālās pilnveides konference Pneimokoku infekcijas epidemioloģiskie, klīniskie, laboratorie, terapeitiskie un profilakses aspekti XXI gadsimta skatījumā, uz kuru aicināti pediatri, ģimenes ārsti, infektologi, pneimonologi, rezidenti un citi speciālisti. Dalība konferencē ir bez maksas.

Programmas vadītāji

  • prof. Ilze Grope, RSU Rezidentūras studiju fakultātes dekāne; Latvijas Pediatru asociācijas valdes priekšsēdētāja
  • prof. Indra Zeltiņa, RSU Infektoloģijas katedra, Latvijas Infektologu un Hepatologu asociācijas valdes locekle

Programmā iesaistītie docētāji: prof. I. Zeltiņa, prof. D. Zavadska, prof. G. Sumeraga, prof. O. Sabeļņikovs, doc. D. Žentiņa, L. Savrasova, J. Stašulāns, J. Sokolovs, K. Peksis, K. Daina, I. Grantiņa.

Programmas apjoms: 8 akadēmiskās stundas.

Programmu realizē Rīgas Stradiņa universitāte sadarbībā ar Latvijas Pediatru asociāciju un Latvijas Lauku Ģimenes Ārstu asociāciju.

Norises vieta

Telpa
klātienē un tiešsaistē Zoom

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija