Ar atbilstīgu tematu Jaunajam gadam sākam lekciju ciklu jauniešiem sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku: aicinām interesentus noklausīties Rīgas Stradiņa universitātes Eiropas studiju fakultātes docētāja Kristapa Zaļā vieslekciju Līderība: vai tā mīt ikvienā?

Terminu līderība ikdienā dzirdam visai bieži – tas izskan dažādos kontekstos un iegūst vienu nozīmi, domājot par Īlonu Masku, un gluži citu, runājot par Donaldu Trampu. Ikdienā mēs, saskaroties ar šo vārdu un saistot to ar kādu personu, izdarām secinājumus un interpretējam termina nozīmi. Ikviens no mums ir gribējis būt līderis un veiksmīgi vadīt kādu cilvēku grupu, bet, atbildot uz jautājumu “Vai jūs esat līderis”, bieži apjūkam. Vai līderim vienmēr jāzina, ka viņš ir līderis? Un – beigu beigās – vai ikviens var būt līderis? Uz šiem un citiem jautājumiem tiks meklētas atbildes lekcijā.

Dalībnieki

Telpa