Rīgas Stradiņa universitātes jauktais koris Rīga (diriģentes – Zane Zilberte un Evita Taranda, kormeistars – Uģis Meņģelis) aicina interesentus uz Lāčplēša dienai veltītu koncertu Sargāj’ savu tēvu zemi Rīgas Anglikāņu Svētā Pestītāja baznīcā.

“Tā zeme ir mūsu, to nedos vairs svešiem ne zemgals, ne latgals, ne sēlis, ne kūrs!” – tā Alfrēda Kalniņa Latvju himnā izskan Viļa Plūdoņa radītie spēka vārdi latviešu tautai, kas šodien skan tikpat aktuāli, cik VI Latvju Vispārējos dziesmu svētkos 1926. gadā kopkora izpildījumā. Latviešus vienmēr ir stiprinājusi dziesma, kas apliecina tēvzemes mīlestību un iedvesmo, tāpēc dodoties pie Rīgas mūra iedegt svecīti, aicinām klausīties latviešu patriotisko mūziku, kas mūsu tautai devusi spēku cauri laikiem – pirms valsts dibināšanas, pirmās brīvvalsts periodā, padomju okupācijas laikā un arī mūsdienās.

Koncertprogrammā apkopotas latviešu mūzikas klasiķu Jurjānu Andreja, Jāņa Kalniņa, Jāņa Mediņa, Alfrēda Kalniņa, mūsdienu komponistu Pētera Vaska, Ilzes Arnes, Lolitas Ritmanis un citu skaņražu kompozīcijas.

anglikani_koncerts_11112022.png

Ieeja koncertā – bez maksas.

Norises vieta

Telpa
Rīgas Anglikāņu Svētā Pestītāja baznīca

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: