Pārlekt uz galveno saturu

Kopš 2020. gada sākuma Eiropu un citas valstis ir pārņēmusi COVID-19 pandēmija, kas bez šaubām ir ietekmējusi katru no mums. Bezdarbs, strauji pieaugušais psihoemocionālais distress, ekonomiskā krīze… Dati no Worldometer ziņo, ka decembra sākumā katru dienu mira apmēram 12 tūkstoši cilvēku ar diagnozi COVID-19.

Cipari. Atkal cipari, ar kuriem mūs biedē jau vairāk nekā pusgadu… Ko tie īsti nozīmē? Ir viedoklis, ka informācijas daudzums ir tik milzīgs, ka kaut ko saprast nav iespējams, ja neesi virusoloģijas profesors. Vai tomēr nē, un, lai to saprastu, var iztikt bez skaļiem tituliem?

Ir 2021. gada sākums, bet ierobežojumi joprojām nav atcelti. Dažās valstīs vakcinācija jau ir sākusies. Vai ir vērts vakcinēties? Varbūt nē, jo pastāv tik daudz rakstu un informācijas par smagiem blakusefektiem? Kāpēc ārsti turpina mūs pārliecināt par vakcīnām, ja ir zināms, ka izstrādāt vakcīnu dažu mēnešu laikā nav iespējams?

Kāpēc ārsti neatlaidīgi cenšas pierādīt, ka maskas ir jānēsā, bet internetā ir plaša informācija par to, ka tās nav efektīvas un pat ir kaitīgas? Cik ārstam maksā, lai tas pēc pacienta nāves uzrakstītu diagnozi COVID-19? Kad atvērs hospisu Ķīpsalā? Beigu beigās, kam ticēt: ārstiem, kuriem algu maksā valsts, vai tiem, kuri nebaidās iziet un izstāstīt visu, ko ārsti stāstīt nedrīkst?!

Mums neapšaubāmi melo. Bet kurš?

Ir pienācis laiks uzzināt patiesību par tā saucamo COVID-19 pandēmiju. Saņemt atbildes uz saviem jautājumiem – tikai faktus bez jebkādiem meliem un emocijām. Vieglā un saprotamā valodā. Bez biedēšanas. No tiem, kas tiešām saprot, kas notiek. No tiem, kuri necenšas pārdot savus medikamentus vai tikt pie varas.

Latvijas Medicīnas studentu asociācija (LaMSA) ielūdz ikvienu Latvijas iedzīvotāju piedalīties tiešsaiste konferencē, kura notiks 26. janvārī plkst. 19.00. Konferences laikā jūs varēsiet uzdot jautājumu par COVID-19 latviešu vai krievu valodā. Uz jautājumiem atbildēs mūsu viesi, kā arī argumentācijas eksperts. LaMSA lūdz katru diskusijas dalībnieku ievērot ētikas un cieņas principus.

Viesis, kurš, atsaucoties uz pasaulē atzīto literatūru, pierādīs, ka COVID-19 pandēmija nav bīstama un ir iemesls, lai mūs visus kontrolētu, saņems 500 eiro no LaMSA.

Pieslēgties pasākumam

Plašāka informācija – LaMSA Facebook lapā

Dalībnieki

Telpa
tiešsaistē
Datums: