Ceturtdien, 5. jūlijā, plkst. 15.00 Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) 1. auditorijā notiks Latvijas Tautas sporta asociācijas organizētās Latvijas Veselības nedēļas noslēguma pasākums, kas pulcēs pārstāvjus no aktīvākajām Latvijas pašvaldībām un organizācijām, kuras piedalījās Latvijas Veselības nedēļā. Noslēguma pasākumā tiks apbalvoti arī fizisko aktivitāšu konkursa RSU sporto laureāti.

No 28. maija līdz 2. jūnijam starptautiskā projekta NowWeMove ietvaros Latvijā jau astoto reizi norisinājās Latvijas Veselības nedēļa, kurā šogad pirmo reizi piedalījās arī RSU. Mūsu augstskolas veselības sporta un uztura eksperti piedāvāja bezmaksas sporta nodarbības gan iesācējiem, gan pieredzējušiem sportistiem, lekcijas par veselību, sportu un uzturu, Momyfit nodarbības māmiņām, nūjošanas nodarbības un lekcijas senioriem. Veselības nedēļas ietvaros notika arī fizisko aktivitāšu konkurss RSU sporto, kurā varēja pārbaudīt savus spēkus soļošanā, skriešanā, riteņbraukšanā, kā arī spēka un izturības aktivitātēs.

Veselības nedēļas mērķis bija informēt un mudināt cilvēkus pievērsties aktīvam un veselīgam dzīvesveidam, kas ir viens no efektīvākajiem slimību profilakses veidiem.

Norises vieta

Telpa