Turpinot semināru ciklu Mana izvēle – medicīna, RSU Liepājas filiāle aicina vidusskolu jauniešus un citus interesentus uz informatīvām lekcijām un debatēm.

lf_diskusija_lekcija_250422.png

Ikdienā ar ģenētiku saistīti termini tiek lietoti visai bieži, bet tas nenozīmē, ka katram šā vārda lietotājam ir skaidrs priekšstats par to, kas īsti ir izmaiņas ģenētikā un kā tās var izpausties. Reizēm vizuāli redzams, ka noteikta veida saslimšana ietekmē kādu personu, bet ne vienmēr zinām šo diagnozi, neizprotam cēloņus – kas rada pārmaiņas organismā un kāpēc.

Par saskarsmi un bailēm no nezināmā, nesaprotamā, par sabiedrības vēlmi reizēm novērsties, neredzēt šo citādāko dzīves veidu, par to, kā sadzīvot ar faktu un izturēties, ja kādam tuviniekam vai paziņai ir reta saslimšana, runāsim 25. aprīļa lekcijā un diskusijā Pārkāpt pāri NEVAR?

Aicinām pasākumā piedalīties ne tikai vecāko klašu skolēnus, bet arī audzinātājus, vecākus no visiem Latvijas novadiem, jo aplūkojamā tēma ir gana aktuāla.

Temati

• Ģenētikas rēbuss
  • Neiropsihiatriskā spektra un citu funkcionālo traucējumu problemātika, to ietekme personības attīstības procesos
  • Sadarbības un palīdzības atbalsta iespējas Latvijā (Liepājā)
  • Pieredzes stāsts “Bija tā, ka…”

Sarunā piedalīsies RSU Liepājas filiāles, RSU MDAK docētāja Līga Ēriksone, Baltijas Rehabilitācijas centra un biedrības Dižvanagi vadītāja Ilze Durņeva u. c.

Lūdzam pieteikties līdz 24. aprīlim pa e-pastu laila[pnkts]bethereatrsu[pnkts]lv, norādot vārdu, uzvārdu, izglītības iestādi, klasi un kontaktinformāciju turpmākai saziņai.
  • Tiešsaistes adresi pirms pasākuma nosūtīsim katram dalībniekam individuāli.
  • Dalība pasākumā – bez maksas.
Telpa
tiešsaistē, platformā Zoom