2024. gada 14. februārī Ortopēdijas katedras viesprofesors Aleksandrs Lerners (Alexander Lerner (attēlā) tiešsaistē, Zoom platformā, lasīs lekcijas, kuru tēmas ir:

aleksandrs_lerners.jpg

• Damage control orthopaedics and functional limb salvage in  modern war trauma
  • Orthopaedic diseases in art

Par lektoru

Aleksandrs Lerners ir Barilana Universitātes (Bar-Ilan University) Azrieli Medicīnas fakultātes un Zifas Medicīnas centra (Ziv Medical Center) Ortopēdijas klīnikas profesors. Viņš ir viens no pasaulē ievērojamākajiem ortopēdiem ar ilggadēju pieredzi smagu, tajā skaitā bruņotos konfliktos izraisītu, ekstremitāšu traumu ārstēšanā un rekonstruktīvajā ķirurģijā.

Profesors ir Starptautiskās traumatologu organizācijas (Arbeitsgemeinschaft für Osteosynthesefragen, AO), kas ir darba grupa osteosintēzes jautājumu risināšanai, loceklis, kā arī daudzu starptautisko publikāciju, četru grāmatu autors un līdzautors. No 2013. līdz 2017. gadam profesora A. Lernera vadītajā Ortopēdijas klīnikā ārstēti vairāki simti smagi cietušo, kuri no Sīrijas pierobežas zonas transportēti uz Zifas Medicīnas centru.

RSU Ortopēdijas katedrai ir ilggadēja sadarbība ar prof. Aleksandru Lerneru. Viņš apmācījis RSU studentus Barilana Universitātes Zifas Medicīnas centra Ortopēdijas nodaļā studiju kursā Ortopēdija, kā arī rezidentus Erasmus+ programmā.

Telpa
tiešsaistē, Zoom platformā

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: