Pārlekt uz galveno saturu

Tik daudz dzirdēts par stresu, bet neizdodas atrast sev palīdzošus paņēmienus stresa mazināšanai? Pirms apmeklēt vebinārus, der zināt, ka ne visas metodes stresa pārvaldībai der visiem un tas ir pilnīgi normāli.

Trīs vebināru laikā (16., 23. un 30.11.2023.) runāsim par stresa jēdzienu, stresa pazīmēm un iepazīsim, izmēģināsim dažādas metodes, ko izmantot ikdienā, lai vadītu savu stresu, nevis ļautu tam vadīt mūs.

Tiekamies vebināru ciklā, meklēsim savas stresa pārvaldības metodes kopā!

Vada: Mg. psych. Laura Freimane

Telpa
tiešsaistē, Zoom platformā

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums:

Kontaktinformācija