Pasākuma laikā plānota interaktīva diskusija grupās ar Rīgas Stradiņa universitātes maģistrantūras programmas Veselības psiholoģija studentiem par digitālo tehnoloģiju pielietošanas iespējām psiholoģijā, dalībnieki tiks iepazīstināti ar psiholoģiskās palīdzības un konsultēšanas attālināti aspektiem un atvērts izdevums Attālinātā psiholoģiskā palīdzība un konsultēšana.

psihologijas_dienas_2021_logo.png

Pasākuma noslēgumā RSU maģistrantūras programmas Veselības psiholoģija studentes Daiga Katrīna Bitēna un Sandra Feldmane iepazīstinās ar atjaunoto Pētniecības terminu skaidrojošās vārdnīcas elektronisko versiju.

Programmā

9.00–11.15Atvērtā lekcija / nodarbība Digitālo tehnoloģiju pielietojums psiholoģijā
RSU maģistrantūras programmas Veselības psiholoģija studenti un mg. psych.. lektore Zane Gulbe
11.30–12.00Izdevuma Attālinātā psiholoģiskā palīdzība un konsultēšana atvēršana
Sastādītāja: mg. psych. Zane Gulbe; autori: bc. oec. Tatjana Bergmane, bc. iur., mg. paed. Kirils Dubiņins, dr. iur., mg. art., mg. man. Ivans Jānis Mihailovs, mg. sc. sal., mg. art Inese Paiča
12.00–12.20Ieskats atjaunotajā elektroniskajā Pētniecības terminu skaidrojošajā vārdnīcā
Bc. psych., bc. sc. soc. Daiga Katrīna Bitēna, bc.psych., bc.iur. Sandra Feldmane
Darba valoda: latviešu.
Dalība – bez maksas.
Pasākumam tiks veikts videoieraksts. Iegūtā informācija tiks izmantota publicitātei.

Pieslēgties tiešsaistes nodarbībai un konferencei
ID: 980 6937 8523
Kods: 828078 *

* Virtuālajā uzgaidāmajā telpā (waiting room) jums būs jāpagaida, līdz pasākuma vadītājs akceptēs jūsu pievienošanos. Jums būs iespēja tiešsaistē redzēt un dzirdēt prezentācijas, kā arī uzdot jautājumus. Pievienojoties pasākumam Zoom tiešsaistē, tiek uzskatīts, ka piekrītat savu norādīto personas datu apstrādei un uzglabāšanai pasākuma ietvaros.

Telpa
tiešsaistē (Zoom)