Pārlekt uz galveno saturu

Programma

 • RSU rektora profesora Aigara Pētersona uzruna
 • Paula Stradiņa balvas pasniegšana profesoram Pēterim Stradiņam par izcilu ieguldījumu sirds ķirurģijas attīstībā, kā arī par nozīmīgu devumu Stradiņu dzimtas garīgā mantojuma saglabāšanā
 • Laudatio
  Profesors Pēteris Stradiņš – mentors, vadītājs, kolēģis
  Sirds ķirurgs, RSU Ķirurģijas katedras docents Mārtiņš Kalējs
 • Sirds ķirurga, RSU Ķirurģijas katedras profesora Pētera Stradiņa akadēmiskā runa
  Desmit "zen" vērši jeb Ceļš uz modernu sirds vārstuļu ārstēšanu
 • Muzikāls priekšnesums

Dalībnieki

Norises vieta

Telpa
aula

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lvclass="mailto".

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija