Pārlekt uz galveno saturu

Mobility City Challege 2022 jau otro gadu aicina paskatīties uz savu pilsētu no cita skatupunkta un piedalīties tās nākotnes veidošanā. Šā gada izaicinājums sadarbībā ar lidostu Rīga notiks no 23. līdz 25. septembrim. Hakatona dalībniekiem ir iespēja iegūt 1000 eiro un braukt uz sacensību finālu Barselonā (Spānijā).

Dalība izaicinājumā ir bez maksas. Reģistrācija – līdz 20. septembrim.

mobility_city_challenge_2022.jpg

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lvclass="mailto".

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: -

Kontaktinformācija