Pārlekt uz galveno saturu

Ceturtdien, 13. jūnijā, plkst. 18 dzejnieks Ivars Šteinbergs vadīs ekskursiju RSU Anatomijas muzejā un stāstīs par savu dzejas intervenci Anatomijas vārsmas, kā arī lasīs intervences dzejoļus. Ekskursijā būs iespēja uzzināt par dzejoļu tapšanas gaitu, izpēti, kas veikta, gatavojot poētisko materiālu, kā arī dzirdēt detaļas gan par muzeja ekspozīcijas, gan Šteinberga dzejas veidošanos, kas citkārt paliktu noslēpums.

Dalība ekskursijā, nopērkot muzeja ieejas biļeti muzeja kasē.

Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fons un Medicīnas muzeju atbalsta biedrība.

Norises vieta

Telpa
RSU Anatomijas muzejs

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: