Pārlekt uz galveno saturu

Informatīvs vebinārs par RSU bibliotēkas sniegtajiem pakalpojumiem, kas palīdzēs pētniecībā, to izmantošanas iespējām, piekļuvi abonētajām datubāzēm attālināti, kā arī par bibliotēkas krājuma veidošanas iespējām, nepieciešamo grāmatu iegādi pētniecībai.

Dalībnieki varēs uzdot jautājumus par bibliotēkas pakalpojumiem un resursu iegādi pētniecībai. Aicinām iekļaut jautājumus pieteikumā, lai kopīgi tos apspriestu un rastu risinājumus.

Pievienoties Zoom sanāksmei
ID: 944 5966 5844
Kods: 283256

Lektores

Signe Riekstiņa-Pāla ir Rīgas Stradiņa universitātes bibliotēkas Informācijas, bibliogrāfijas un informācijpratības nodaļas vadītāja, Mg. sc. soc. bibliotēkzinātnē un informācijā.

S. Riekstiņa-Pāla vada informācijpratības nodarbības RSU studējošajiem, docētājiem un Latvijas veselības aprūpes darbiniekiem, bibliotēkas lietotājus konsultē par informācijas meklēšanu dažādos elektroniskajos resursos, veic abonēto tiešsaistes datubāzu izmantošanas statistikas analīzi. Izstrādājusi maģistra darba pētījumu Latvijas zinātnieku produktivitāte medicīnas nozarē. Kolektīvās monogrāfijas Zinātniskā rakstīšana un pētījumu rezultātu izplatīšana tapšanā līdzautore.

Nodaļas vadītāja
Nodaļas vadītāja
Telpa
Tiešsaiste platformā Zoom
Datums:

Kontaktinformācija