20. un 21. februārī RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā notiks profesionālās pilnveides kurss Economics of Health Insurance, kas paredzēts valsts institūciju, veselības apdrošināšanas kompāniju un ārstniecības iestāžu finansistiem un ekonomistiem, kuri vēlas paplašināt zināšanas par veselības aprūpes finansēšanas un apdrošināšanas sistēmu darbību un ilgtspējīgas sistēmas pamatiem. Kursa mērķis ir sniegt zināšanas par veselības apdrošināšanas principiem,  elementiem un ekonomisko pamatotību.

Kursu pasniegs Frančesko Pauluči (Francesco Paolucci), ekonomikas zinātņu doktors, Boloņas Universitātes (University of Bologna) un Mērdoka Universitātes (Murdoch University) asociētais profesors veselības ekonomikas un politikas jomā, RSU viesdocētājs veselības ekonomikā, veselības apdrošināšanas eksperts, dažādu valstu (Austrālijas, Itālijas, Holandes, Izraēlas u. c.) valdību konsultants.

Sīkāka informācija par kursu

Pieteikties