Pārlekt uz galveno saturu
Mērķauditorijamāsas, ārsti, ārsta palīgi
Kursa apjoms5 TIP
Iesaistītie docētājiMadara Blumberga, Diāna Grase
Dalības maksa30 EUR

Programmas mērķis – iemācīties nodrošināt drošu porta katetru aprūpi – pieejas nodrošināšanu (adatas ielikšana), medikamentu un infūziju ievadi, asins paraugu iegūšanu, kā arī dažādu porta katetru problēmu atpazīšanu un rīcību attiecīgās situācijās.

Pieteikties

Kā pieteikties profesionālās pilnveides programmām

Norises vieta

Telpa
RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrs

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lvclass="mailto".

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija