Trešdien, 14. novembrī, Rīgas Stradiņa universitātē notiks 9. profilakses konference Mutes mikrobioms – ienaidnieks vai draugs? , kuru rīko Rīgas Stradiņa universitāte, RSU Stomatoloģijas institūts un Mutes veselības fonds.

Mutes dobums ir mājvieta daudziem mikroorganismiem. Konferencē ekoloģiskā aplikuma hipotēzes pamatlicējs prof. Filips Māršs (Philip Marsh) skaidros teorijas praktisko pielietojumu un kas īsti izraisa kariesu; profesore Egija Zaura runās par mūsu iespējām ietekmēt mikrobiomu un kādas sekas tam var būt gan mutes, gan vispārējās veselības līmeņos. Profesore Nagihana Bostandzi (Nagihan Bostanci) klāstīs, kā ārstēšanā pielietot modernu izpratni par periodonta saslimšanu etioloģiju, bet profesors Džordžs Balibasakiss (George Balibasakis) – par periimplantu saslimšanām.

Programma, reģistrācijas maksa un sīkāka informācija

Norises vieta

Telpa