okt
okt
Psiholoģijas studiju virzienam RSU – 10
Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007; Anniņmuižas bulvāris 26a, Rīga

No 5. līdz 7. oktobrim Rīgas Stradiņa universitātē notiks psiholoģijas izglītības virziena RSU 10 gadiem veltīta zinātniskā konference un citi pasākumi.

Konferences mērķis ir atskatīties uz studiju programmu un to īstenošanā iesaistīto struktūrvienību izveides vēsturi, attīstību un nākotnes plāniem, kā arī sniegt pārskatu par pētniecisko darbību, sadarbību un praksi. Plānota arī grāmatas atvēršana, psiholoģijas un pētniecības grāmatu izstādes, kā arī plakātu izstādes atklāšana, apaļā galda diskusija par profesionālo pieredzi, vairākas meistarklases, studentu un absolventu vakars.

Jubilejas pasākumi notiks RSU centrālajā ēkā Dzirciema ielā 16 un RSU Medicīnas izglītības un tehnoloģiju centrā (Rīgā, Anniņmuižas bulv. 26a).

Plašāka informācija

Norises vieta