Pārlekt uz galveno saturu

Šāgada sarunu festivālā LAMPA Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) startē ar divu dienu programmu – RSU studentu medija podkāstu darbnīcu, piedāvājot katram dalībniekam iespēju pie pults ierakstīt savu balsi, uzzināt vairāk par podkāsta veidošanas aizkulisēm un arī pašam izveidot savu ierakstu. Podkāstu darbnīcu vadīs RSU Komunikācijas fakultātes studenti, un klātienē notiks arī jaudīgāko Skaļāk podkāstu ieraksti. Tajos paredzēts runāt par vardarbību attiecībās, LGBT+, apskatīt jaunākos grāvējus kino pasaulē, skart dzimumu lomu reprezentāciju filmās, kā arī izglītības jautājumus, kas aktuāli esošajiem un topošajiem studentiem.

Kopumā šāgada festivāla programmā iekļauti vairāk nekā 300 pasākumi par visdažādākajām tēmām. Papildus jau iecienītajam un gaidītajam Politiķu disko, Politiķu cepienam un stand-up komēdijai, kurā komiķi dalīsies ar saviem grābekļiem, festivāla apmeklētāji šogad varēs izvingrināt prātu interaktīvajās spēlēs, iekāpt skolēna kurpēs, iejusties tiesneša lomā, aiziet uz randiņu ar Saeimas deputātu un tematiski teikt savu prezidenta inaugurācijas runu.

lampa-logo.png

rsu_podkastu_darbnica.jpg

Dalība – bez maksas. Pilna festivāla programma – www.festivalslampa.lv, kā arī mobilajā lietotnē, kas bez maksas pieejama Google Play vai App Store.

podkastu_darbnica.jpg

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lvclass="mailto".

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: -