Rīgas Stradiņa universitāte arī šogad rīkos nu jau par tradīciju tapušo RSU rektora tikšanos ar Latvijas vispārizglītojošo skolu pārstāvjiem.
Pasākums notiks jau trešo gadu, lai izteiktu atzinību Latvijas vispārizglītojošajām skolām par ieguldīto darbu, sagatavojot absolventus studijām Rīgas Stradiņa universitātē.

Tikšanās laikā skolu pārstāvji tiks informēti par jauno studentu uzņemšanas tendencēm un universitātes līdzšinējiem projektiem skolu jauniešiem. Tāpat klātesošajiem būs iespēja piedalīties interaktīvajās lekcijās. Anna Šteina, studiju programmas "Mākslas terapija" absolvente, stāstīs par drāmas terapiju un tās izmantošanu darbā ar skolēniem. Savukārt Liene Muceniece, RSU absolvente un oftalmoloģijas rezidente, lasīs lekciju par seksuālās izglītības nepieciešamību skolā.

Pasākumā aicināti piedalīties visi interesenti. Noslēgumā RSU mācībspēki aicināti iesaistīties neformālās sarunās ar skolu pārstāvjiem, lai pārrunātu aktualitātes, dibinātu jaunas attiecības un apspriestu sadarbības iespējas.

Norises vieta

Telpa