Izabela_Grosa_rsu_vieslektore.JPGOtrdien, 26. septembrī, plkst. 15.30–17.00 RSU centrālajā ēkā (Dzirciema ielā 16), 1. auditorijā, notiks Medicīnas fakultātes Klīnisko prasmju un medicīnas tehnoloģiju katedras vieslektores Izabelas Grosas (Isabel Gross) lekcija par realitātei pietuvinātu medicīnas apmācību Simulations in Healthcare.

Izabela Grosa (skat. foto) ir uzaugusi Vācijā, kur viņa arī studēja medīcīnu un ieguva doktora grādu Alberta Ludviga universitātē Freiburgā. Pediatrijas rezidentūrā I. Grosa sāka studēt Vācijā, bet turpināja Dienvidfloridas Universitātē Tampā, ASV. Pašlaik I. Grosa turpina apgūt bērnu neatliekamās palīdzības apakšspecialitāti Jēla Medicīnas skolā, papildus specializējoties medicīnā, kas balstīta uz simulāciju izmantošanu. Viņas pētnieciskās intereses ir simulācijas globālās medicīnas kontekstā un telesimulācijas.

Aicināti visi interesenti! Lekcija ir bez maksas.

Norises vieta

Telpa