Lai kopīgi izzinātu ar kādiem izaicinājumiem saskaras pētnieki un zinātnieki, meklējot publicēšanās iespējas starptautiskos zinātniskajos žurnālos, esat aicināti pievienoties sarunai 3. jūlijā pulksten 10.00 Kalpaka bulvārī 4, Latvijas Universitātes bibliotēkas pirmajā stāvā.

Pasākumā aicināti piedalīties pētnieki, pēcdoktoranti, doktoranti u. c., kuriem interesē uzzināt vairāk par to, kā uzlabot savu publicēšanās praksi.

Pieredzē dalīsies Dr. sc. soc. Miķelis Grīviņš, Dr. Sc. Comm. Mārtiņš Kaprāns, Dr. sc. soc. Inta Mieriņa, Dr. phil. Jurģis Šķilters, Dr. phil. Toms Ķencis.

Kopīgi izzināsim kā sociālo un humanitāro zinātņu pārstāvjiem publicēties starptautiskos zinātniskos žurnālos, ar kādiem izaicinājumiem saskārušies sarunas dalībnieki, meklējot atbildes uz jautājumiem:

• kā stratēģiski domāt par publicēšanos;
  • kā meklēt žurnālus, kuros publicēties un kā izvērtēt publicēšanās piedāvājumus;
  • kā strādāt ar zinātniskām publikācijām.

11.45–12.00 būs programmas Apvārsnis 2020 projekta Open Air prezentācija Atvērtā piekļuve jeb Open Access zinātniskās publicēšanās kontekstā, par ko vairāk stāstīs Gita Rozenberga no Latvijas Universitātes bibliotēkas.

Pasākuma apmeklējums – bez maksas.

Pasākumam būs iespējams sekot līdzi ar Skype. Ja interesē šī iespēja, lūdzu, atzīmēt to pie reģistrēšanās.

Reģistrēšanās
(līdz 1. jūlijam pulksten 17.00)

Pasākuma Facebook lapa

Par runātājiem