Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) sadarbībā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju (LSPA) rīko zinātniski praktisko semināru RSU doktorantiem, lai iepazīstinātu jaunos zinātniekus ar sporta zinātnes iekārtu izmantošanas iespējām veselības nozarē.

Zinātniski praktiskais seminārs notiks 31. oktobrī LSPA telpās, taču tam iespējams pievienoties arī attālināti Zoom platformā.

Projekta mērķis ir paaugstināt RSU studiju programmu piedāvājuma konkurētspēju starptautiskajā izglītības tirgū, koncentrējot un koplietojot resursus, samazinot studiju programmu fragmentāciju un attīstot jaunas, mūsdienīgas, starpdisciplināras, ka arī Latvijas un Eiropas darba tirgus prasībām atbilstošas studiju programmas.

Semināra programma

Ja rodas jautājumi, lūgums sazināties ar LSPA attīstības un zinātnes prorektoru prof. Jāni Žīdenu: janis[pnkts]zidensatlspa[pnkts]lv; 67543433.

Seminārs tiek organizēts projektā Studiju programmu fragmentācijas mazināšanai un studiju internacionalizācijas veicināšanai Rīgas Stradiņa universitātē nr. 8.2.1.0/18/A/014.

Norises vieta

Telpa
LSPA Veselības aprūpes sportā izpētes centrs (ieeja no  pagalma)

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: