2021. gada 9. un 10. novembrī plkst. 10.00 – 16.00 tiešsaistē, platformā Zoom, norisināsies starptautisks seminārs Vīrusu infekcijas kā autoimūno slimību etioloģiskie vai izraisošie faktori (Viral infections as aetiological or trigger factors of autoimmune diseases), kas tiek organizēts ES H2020 finansētā projekta VirA ietvaros sadarbībā ar projekta partneriem no Vācijas, Itālijas un Izraēlas. Semināra valoda – angļu.

Ar prezentācijām uzstāsies atzīti pasaules un Eiropas autoimūno slimību pētnieki: prof. Jehuda Šoenfelds (Yehuda Shoenfeld) no Telavivas Šebas Medicīnas centra Izraēlā, prof. Mariona Šneidere (Marion Schneider) no Ulmas Universitātes Vācijā, prof. Dario di Luka (Dario Di Luca), prof. Valentīna Džentili (Valentina Gentili) un prof. Roberta Rizo (Roberta Rizzo) no Ferāras Universitātes Itālijā u. c.

Pētnieki un citi interesenti laipni aicināti pievienoties Zoom sanāksmei!

skatīties zoom sanāksmi

Informējam, ka pasākums tiks ierakstīts un var tikt izmantots publicitātes materiālu izveidošanai.

vira_logo.jpg

Telpa