Sesijas laikā iepazīsimies ar:

• galvenajiem datu dokumentēšanas veidiem;
  • rīkiem datu dokumentācijas izstrādei;
  • datu dokumentācijas uzglabāšanas principiem.

Sesijas laikā būs arī praktiskais darbs, par ko informēsim reģistrētos dalībniekus pirms sesijas. Pirms sesijas visiem reģistrētajiem dalībniekiem tiks izsūtīta instrukcija par platformu.

Paredzams, ka pēc sesijas dalībnieki būs apguvuši šādas pamatzināšanas vai prasmes:

• datu dokumentācijas nepieciešamība;
    • izpratne par to, kā izvēlēties pareizo dokumentāciju un
    • kā veidot biežākos dokumentācijas veidus.

Par lektoru

Sesiju vadīs Ingmārs Kreišmanis, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Zinātnes departamenta projektu vadītājs (pētniecības datu pārvaldība). Ingmāram ir maģistra grāds sociālajās zinātnēs, viņš ir strādājis valsts pārvaldē ar pētniecības pārvaldības jautājumiem, kā arī 2022.–2023. gadā Vīnes Universitātē ieguvis kvalifikāciju kā datu kurators (data steward – eng.). RSU Ingmārs administrē institucionālo pētniecības datu repozitoriju Dataverse, kā arī konsultē pētniekus dažādos jautājumos saistībā ar pētniecības datu pārvaldību.

Projektu vadītājs
    Telpa
    tiešsaistē, Zoom

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: