Priecāsimies jūs redzēt starptautiskajā pilsētplānošanas pasākumā MadCity 2023, kas 2023. gada 2. novembrī norisināsies RSU aulā.

Šogad notikumam dots nosaukums Žilbinošais mikrorajons – pasākums ir veltīts vienam no Latvijas un Baltijas nozīmīgākajiem pilsētplānošanas izaicinājumiem – padomju mikrorajonu atdzīvināšanai un cilvēciskošanai. Problēmas, kas skar tradicionālos mikrorajonus, ir daudz un dažādas: nolietojies dzīvojamais fonds, publiskās ārtelpas kvalitāte neatbilst mūsdienu pilsētplānošanas principiem, mikrorajonu pilsētvide neveicina iedzīvotāju sadarbību un saliedēšanos utt.

Mikrorajonos joprojām dzīvo lielākā daļa iedzīvotāju, tieši tāpēc ir jārod jauni un nestandarta risinājumi, lai tos padarītu par labāku un pilsētas mērogā integrētāku vietu dzīvei.

Pasākuma nobeigumā tiks organizēts zibenshakatons, kura laikā tiks ģenerētas idejas Āgenskalna priežu un Dzirciema/ RSU apkārtnes uzlabošanai. Zibenshakatonā būs iespēja piedalīties ikvienam MadCity 2023 dalībniekam, kuram rūp mikrorajonu liktenis.

MadCity ir neparastu notikumu un ideju radīšanas vieta, kurā kopīgi meklē inovatīvus risinājumus pilsētu teritorijām un rosina uz nozīmīgām pārmaiņām pilsētās, sekmējot sadarbību un iedrošinot politiķus rīcībai. Tas ir vienīgais pilsētplānošanai veltītais regulārais pasākums Baltijā.

Plašāka informācija www.madcity.lv  un Facebook.

RSU studentiem dalība bez maksas, piesakoties e-pastā infoatmadcity[pnkts]lv.

Programma

Norises vieta

Telpa
aulā

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: