27. un 28. oktobrī plkst. 10–17 tiešsaistē, Zoom platformā, norisināsies starptautisks seminārs Jaunas tendences autoimūno slimību imunoloģiskajā profilēšanā (New trends in autoimmune diseases immunological profiling), kas tiek organizēts ES H2020 finansētajā projektā VirA sadarbībā ar projekta partneriem no Vācijas, Itālijas un Izraēlas. Seminārs notiks angļu valodā.

Seminārā uzstāsies autoimūno slimību pētniecībā atzīti pasaules un Eiropas pētnieki: prof. Yehuda Shoenfeld, prof. Miri Blank un Gilad Halpert no Telavivas Šebas Medicīnas centra Izraēlā, prof. Marion Schneider no Ulmas Universitātes Vācijā, prof. Roberta Rizzo no Ferāras Universitātes Itālijā u. c.

pievienoties Zoom sanāksmei

Informējam, ka pasākums tiks ierakstīts un var tikt izmantots publicitātes materiālu izveidošanai.

vira_logo.jpg

Telpa