sep
2019./2020. akad. studiju gada svinīgā atklāšana
Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) 2019./2020. akadēmiskais gads sākas pirmdien, 2. septembrī. RSU centrālajā ēkā (Dzirciema ielā 16) notiks pirmā kursa studentu sveikšana, tiks dalītas studenta apliecības un varēs uzzināt par ārpusstudiju un sabiedriskajām aktivitātēm RSU. Būs arī svētku kliņģeris, un muzicēs grupa Simply Charm.

• Plkst. 15.00 RSU aulā notiks jauno studentu imatrikulācijas ceremonija. Tajā pirmkursniekus sveiks RSU vadība.
    Jauno studiju gadu ieskandinās RSU mākslinieciskie kolektīvi, kā arī ērģelniece Liene Andreta Kalnciema un saksofoniste Baiba Tilhena, kura ir RSU Komunikācijas fakultātes studiju programmas Žurnālistika absolvente un tagad jau Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas saksofona spēles maģistre.
  • Plkst. 16.00 pirmā kursa studenti aicināti auditorijās tikties ar savas fakultātes vadību, kas pastāstīs par studiju procesu RSU. Tikšanās laikā tiks izsniegtas studenta apliecības. *
  • Plkst. 17.00 visi aicināti pagalmā uz svētku kliņģeri un mūzikas grupas Simply Charm priekšnesumu.
  • Jau no plkst. 14.00 līdz pat pasākuma noslēgumam vestibilā un pagalmā varēs iepazīties ar ārpusstudiju un sabiedriskajām aktivitātēm RSU.

* Jauno studentu tikšanās vietas plkst.16.00

• Farmācijas fakultāte: A-705. telpā (A korpusa 7. stāvā, Zāļu formu tehnoloģijas katedras telpās)
  • Juridiskā fakultāte: B-203. telpā  (B korpusa 2. stāvā)
  • Komunikācijas fakultāte: 1. auditorijā (ieejas – C korpusa 1. un 2. stāvā)
  • Medicīnas fakultāte: aulā (K korpusa 1. stāvā)
  • Rehabilitācijas fakultāte: 3. auditorijā (ieejas – C korpusa 1. un 2. stāvā)
  • Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultāte: 2. auditorijā (ieejas – C korpusa 1. un 2. stāvā)
  • Zobārstniecības fakultāte: RSU Stomatoloģijas institūta zālē (Dzirciema ielā 20, 1. stāvā pa kreisi)
Tikšanās ar Eiropas studiju fakultātes vadību notiks piektdien, 30. augustā:
pulksten 12.00 2. auditorijā – Politikas zinātnes katedras bakalaura studiju programmu studentiem;
pulksten 13.00 1. auditorijā – Starptautiskās ekonomikas un biznesa katedras bakalaura studiju programmu studentiem.

Norises vieta

Datums: