2023. gada 7. novembrī plkst. 15.30 RSU Eiropas studiju fakultāte sadarbībā ar Latvijas Ārpolitikas institūtu un Taipejas misiju Latvijā aicina uz Taivānas Republikas ārlietu ministra Džozefa Vu (Jaushieh (Joseph) Wu) vieslekciju Austrumāzijas politiskās un ekonomiskās aktualitātes.

Lekcija notiks angļu valodā.

Vieslekcija piedāvās ieskatu Austrumāzijas un konkrēti Taivānas politiskajās un ekonomiskajās aktualitātēs, sniedzot koncentrētu, bet izsmeļošu priekšstatu par šo reģionu.

Džozefs Vu pievērsīsies tādiem tematiem, kā politiskie procesi, to dinamika, konflikti un risinājumi reģionā; ekonomiskā attīstība; drošības un ģeopolitiskie aspekti; nākotnes perspektīvas un izaicinājumi – prognozes un potenciāli attīstības ceļi.

Lekciju moderēs Latvijas Ārpolitikas institūta direktors Kārlis Bukovskis.

Par lektoru

Džozefs Vu ir Taivānas ārlietu ministrs kopš 2018. gada – prezidentes Cai Iveņas (Tsai Ing-ven) prezidentūras periodā. Iepriekš viņš ir bijis prezidenta biroja ģenerālsekretārs un Taivānas Republikas Nacionālās drošības padomes ģenerālsekretārs. No 2007. līdz 2008. gadam bijis galvenais pārstāvis Amerikas Savienotajās Valstīs, vadot Taivānas Ekonomiskās un kultūras pārstāvniecības biroju. 1989. gadā ieguvis doktora grādu politiskajā zinātnē Ohajas Valsts universitātē, savukārt 2008. gadā saņēmis Izcilā absolventa balvu. Tāpat viņš kā politikas zinātnes nodaļas pētnieks un Starptautisko attiecību institūta vecākais pētnieks ir strādājis Taivānas Nacionālajā Čengči universitātē.

Norises vieta

Telpa
Hipokrāta auditorijā

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: