Otrdien, 31. maijā, tiešsaistē notiks starptautiska zinātniski praktiskā konference Ukrainas pētniecības telpa militārās intervences apstākļos: tehnisko un tiesību zinātņu pielāgojamība un atjaunošana.

jf_ukraina_konf_31052022.png

Konferences mērķis ir apzināt pašreizējās konceptuālās un stratēģiskās pieejas, vispārējās administratīvās aktivitātes Ukrainas pētniecībā kara apstākļu dēļ, izzināt praktisko un pētniecisko darbību, kā arī veicināt zināšanu un pieredzes apmaiņu starp tiesību jomas speciālistiem un akadēmiskās vides pārstāvjiem. Konferences galveno uzdevumu vidū pieredzes apmaiņas veicināšana Ukrainas un Latvijas tiesību politikas veidošanā.

Konferenci organizē Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Juridiskā fakultāte kopā ar Harkivas Aviācijas universitāti (Kharkiv Aviation Institute, Ukraina), Jaroslava Gudrā Nacionālo tiesību universitāti (Ukraina) un Rīgas Tehniskās universitātes Mašīnzinību transporta un aeronautikas fakultātes (RTU MTAF) Aeronautikas institūtu (AERTI).

Pieteikties

Telpa