Turpinot semināru ciklu Mana izvēle – medicīna, RSU Liepājas filiāle aicina vidusskolu jauniešus un citus interesentus uz informatīvām lekcijām un debatēm.

Vai zini, kas ir tavs ģimenes ārsts un cik svarīgs tu esi sev pats? Noskaidro to tiešsaistes lekcijā Soli priekšā slimībai trešdien, 14. decembrī!

soli_prieksa_slimibai_14122022.jpg

Ģimenes slimības vēstures izzināšana – savlaicīgas sekmīgas ārstēšanas atslēga. Kā atrast sava fiziskā ES trūkstošo puzles gabaliņu vai informācijas iztrūkums par sevi, ar kuru jāsastopas, dzīvojot nepilnā ģimenē? Kas ir hipohondrija? Pusaudžu problemātika jeb vārdi, kas ārsta kabinetā tik viegli pār lūpām nenāk. Kritiskās domāšanas aspekts veselības uzturēšanā un pašārstēšanās fenomens. No ģenētikas rēbusa līdz reālam dzīves stāstam.

Sarunā par indivīda veselību un bailēm no nezināmā, par vēlmi reizēm ignorēt faktus, nevis risināt problēmas, piedalīsies ģimenes ārste Annija Būmane un RSU docētāja Līga Ēriksone, savukārt pieredzes stāstā par Tureta sindromu jeb Tūkstoš KĀPĒC atbilžu meklējumi, kā arī pārdomās par pusaudžu vecumposma problemātiku dalīsies Katrīnas Līvas mamma Evita Karlsone.

Aicinām pasākumā piedalīties ne tikai vecāko klašu skolēnus, bet arī audzinātājus, vecākus no visiem Latvijas novadiem, jo lekcijas temats ir gana aktuāls.

Lūdzam pieteikties līdz 13. decembrim pa e-pastu laila[pnkts]bethereatrsu[pnkts]lv, norādot vārdu, uzvārdu, izglītības iestādi, klasi un kontaktinformāciju turpmākai saziņai.

Tiešsaistes adresi pirms pasākuma nosūtīsim katram dalībniekam individuāli.

Dalība pasākumā – bez maksas.

Telpa
tiešsaistē, platformā Zoom