Pārlekt uz galveno saturu

2022. gada 20.—24. jūnijā Romā, Itālijā, notiks ES apmācību projekta ADVANCE piecu dienu klātienes seminārs, kas veltīts uzlabotas terapijas zāļu (ATMPs – advanced therapy medicinal products) izstrādes attīstībai.

ADVANCE ir 30 mēnešu ilgs ES apmācību projekts, kuru koordinē EATRIS un atbalsta Erasmus+. Tā mērķis ir izstrādāt trīs pakāpju jauktas apmācības programmu, kas atbalstītu karjeru uzsākušos biomedicīnas zinātniekus, palīdzot viņiem pilnveidot pētnieciskās zināšanas, transversālās prasmes un kompetences, kuras nepieciešamas uzlabotas terapijas zāļu izstrādes jomā.

Semināra programma ietver četrus galvenos uzlabotas terapijas zāļu izstrādes ciklus – zinātniskos, ražošanas, normatīvos un atlīdzības/komercializācijas aspektus. Tiks apspriesti arī klīniskie aspekti.

Dalībniekiem tiks piedāvātas ekspertu lekcijas, praktisku uzdevumu risināšana grupās, iespēja prezentēt savus pētniecības projektus un iepazīšanās ar uzlabotas terapijas zāļu ražotni.

Seminārā dalībnieku skaits – 30 pētnieku. Dalība seminārā ir bez maksas, bet dalībniekiem pašiem jāsedz ceļa izdevumi. Latvijas dalībniekiem ir iespēja pieteikties atbalsta grantam.

Pieteikšanās termiņš: 30. aprīlis.

Plašāka informācija

Norises vieta

Datums: -

Kontaktinformācija