RSU Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnika un katedra piedāvā apmeklēt vācu profesora Bernda Lēves (Bernd Löwe) vieslekciju No somatiskiem simptomiem līdz somatoformiem traucējumiem: diagnostika, etioloģija un ārstēšana. Lekcija notiks angļu valodā.

Profesors B. Lēve pēta sakarības starp emocionāliem un somatiskiem procesiem, pievēršot uzmanību somatisku un mentālu stāvokļu komorbitātei. Kopā ar kolēģiem no ASV, Heidelbergas un Hamburgas profesors ir izstrādājis vairākas pašnovērtējuma skalas, kuras uzlabo emocionālu un somatisku slimību diagnostiku; jaunākā no tām ir praksē pielietojamā SSD-12. Liels ieguldījums sniegts, pētot sakarību starp depresīviem, somatoformiem un trauksmes traucējumiem, aktualizējot somatoformu traucējumu diagnostikas grūtības. Lai veicinātu agrīnu somatoformu traucējumu diagnostiku un uzlabotu ārstēšanas iznākumu pacientiem, kuri cieš no šādiem traucējumiem, izstrādāts veselības aprūpes tīkls Sofu-Net, kas balstās uz starpdisciplināru pieeju.

Profesors B. Lēve ir University Medical Center Hamburg-Eppendorf Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnikas vadītājs un galvenais ārsts Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas universitātes slimnīcā Schön Klinik Hamburg Eilbek.

Reģistrācija

Norises vieta