Medicina ir Lietuvas Medicīnas asociācijas, Lietuvas Veselības zinātņu universitātes un Viļņas Universitātes recenzēts ikmēneša zinātniskais žurnāls, kas indeksēts datubāzē Web of Science. 2019. gadā Medicina ietekmes faktors ir 1,205.

Žurnālu tiešsaistē ir publicējusi MDPI jeb Multidisciplinary Digital Publishing Institute, kas ir atvērtas piekļuves zinātnisko žurnālu izdevējs. MDPI pašlaik publicē 331 recenzētu žurnālu un izdod arī virkni atvērtas piekļuves konferenču žurnālu visās pētniecības jomās.

Vebinārā lektore parādīs un pastāstīs par žurnāla Medicina norādījumiem autoriem, kā arī sniegs ieskatu MDPI atvērtās piekļuves politikā.

Par lektori

RSU bibliotēkas vecākā bibliotekāre Informācijas, bibliogrāfijas un informācijpratības nodaļā, Latvijas Akadēmisko bibliotēku asociācijas valdes priekšsēdētāja.

Mg. Soc. Inga Znotiņa veic padziļinātu informācijas meklēšanu un kritisku izvērtēšanu, atsauču pārvaldīšanu un noformēšanu, studentu, pētnieku un veselības aprūpes speciālistu konsultēšanu  informācijas meklēšanā datubāzēs un citos resursos, vada lekcijas un nodarbības informācijpratībā.

Vecākā bibliogrāfe

Pieteikties