Pārlekt uz galveno saturu

velorealitate_2023.png

  • Detalizētāka informācija par pētījuma mērķi, norisi, iegūto personas datu apstrādi, kā arī jūsu ieguvumiem aprakstīta pētījuma dalībnieku informētās piekrišanas veidlapā.
  • Reģistrējoties dalībai un piedaloties aktivitātēs, jūs apliecināt, ka esat informēts par personas datu apstrādi. Personas datu pārzinis ir RSU. Uzzināt vairāk par veikto personas datu apstrādi un datu subjekta tiesībām var Rīgas Stradiņa universitātes privātuma politikā. Jautājumu gadījumā par personas datu apstrādi lūgums sazināties pa e-pastu dace[pnkts]reihmaneatrsu[pnkts]lv.
  • Ja mūsu piedāvājums jums liekas interesants un vēlaties piedalīties pētījumā, lūdzam aizpildīt pieteikuma anketu. Dalībai Velorealitātē un pētījumā varat pieteikties līdz 14. jūlijam. Galīgo lēmumu par jūsu dalību pētījumā pieņemsim līdz 17. jūlijam un par to jūs informēsim individuāli.

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lvclass="mailto".

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: -

Kontaktinformācija