RSU Rezidentūras studiju fakultāte aicina Medicīnas fakultātes 5.–6. studiju gada un studiju programmas Zobārstniecība studējošos uz informācijas dienu par vienoto uzņemšanu rezidentūrā 2021./22. akadēmiskajā gadā.

Informācijas diena norisināsies platformā Zoom. Dalība tikai ar iepriekšēju reģistrāciju.

ReģistrētiesTikšanās tiks ierakstīta un publicēta RSU mājaslapā. Pieslēdzoties Zoom, tiks veikta dalībnieku reģistrēšana. Nolūkā nodrošināt korektu personas datu apstrādi RSU informē, ka var tikt apstrādāti jūsu personas dati – lietotājvārds, balss un video ieraksts. Dalība pasākumā ir brīvprātīga! Jūs varat minimizēt savu personas datu apstrādi, t. i., neieslēgt kameru, jautājumus uzdot tērzētavā utt. Datu apstrādes tiesiskais pamats ir RSU leģitīmās intereses un sabiedrības informēšana.

Pārzinis: Rīgas Stradiņa universitāte.

RSU privātuma politika

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties personu[pnkts]datiatrsu[pnkts]lv vai +371 67409144.

Telpa
tiešsaistē, platformā Zoom