Ceturtdien, 23. martā, plkst. 18 aicinām interesentus uz Ziemeļvērmontas Universitātes (ASV) žurnālistikas profesora Tairona Šava (Tyrone Shaw) lekciju Politika, propaganda, Pentagons un prese: ASV mediju nozīme amerikāņu ārpolitikas un militārās informācijas atspoguļošanā (Politics, Propaganda, the Pentagon and the Press: a history of the U. S. media's role in covering  American foreign policy and the military), kas notiks RSU centrālajā ēkā.

Lekcija būs angļu valodā bez tulkojuma.

Tairons Šavs pēdējo desmit gadu laikā RSU viesojies vairākkārt. Iepriekš sociologs un bijušais mediju praktiķis vadījis seminārus Komunikācijas fakultātes studentiem, kā arī uzstājies ar publiskām vieslekcijām par tādām tēmām kā mediju īpašumtiesību koncentrēšanās, ASV mediju sistēma un mediju nozīme ASV prezidenta priekšvēlēšanu kampaņas laikā, konfliktzonām Austrumeiropā. Ziemeļvērmontas Universitātē profesora T. Šava pārziņā ir komunikācijas un mediju programma.

Norises vieta

Telpa
B-408. telpā

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: