Interesenti aicināti apmeklēt dr. Kaspara Volfārta (Caspar Wohlfahrt) lekciju Preventive dentistry and implant health – what have we learned and where do we stand?

PhD, MS, DDS K. Volfārts ir speciālists periodontoloģijā. Viņš ieguva zobārsta grādu Gēteborgas Universitātē 1997. gadā un speciālista grādu, kā arī maģistra grādu zobārstniecības zinātnē 2004. gadā Minesotas Universitātē. 2012. g. viņš aizstāvēja doktora disertāciju On the use of titanium based materials as non-resorbable bone substitutes.

caspar_wohlfahrt.png

Dr. Volfārts pašlaik strādā par klīnisko periodontologu, darbojas zinātnē un ir asociētais profesors Oslo Universitātes Periodontoloģijas katedrā. Viņa galvenās pētniecības intereses ir kaulu rekonstrukcija, kā arī periimplantīta ārstēšanas stratēģijas. Dr. Volfārts ir vairāk nekā 20 recenzētu publikāciju autors un lasījis lekcijas gan valsts, gan starptautiskā mērogā. Dr. Volfārts ir Straumann TiBrush un Labrida BioClean izgudrotājs un patenta īpašnieks. Viņš uztur nepilna laika specializētu klīniku, kura darbojas periodontoloģijā un implantu zobārstniecībā.

Norises vieta

Telpa
150. telpa

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: