Lekcija ir atcelta.

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Bērnu ķirurģijas katedras 9. martā plkst. 12.30 aicina uz profesora Udo Rolles (attēlā) vieslekciju Par uroģenitālās sistēmas ķirurģiskām saslimšanām dažāda vecuma bērniem, kas notiks tiešsaistē, Zoom platformā. Pēc lekcijas notiks diskusija.

professor_udo_rolle.jpg

Vieslekcijas temati

• Hidronefroze bērniem
  • Urogenitālās sistēmas ķirurģiskās patoloģijas bērnu vecumā

Prof. U. Rolles klīniskās un akadēmiskās gaitas saistītas ar Gētes Universitātes slimnīcu, kā arī Gētes Universitāti Frankfurtē, kur profesors vada Pediatriskās ķirurģijas un pediatriskās uroloģijas katedru. RSU prof. U. Rolle viesojies jau iepriekš, tostarp kā viens no pirmās RSU Zinātnes nedēļas vieslektoriem 2019. gadā.

Vieslekcijas valoda: angļu.

Pēc reģistrācijas saņemsiet apstiprinājumu par dalību, bet 9.03. – pieslēgšanās saiti no Zoom platformas.

Telpa
Zoom