Erasmus docētāju mobilitātes programmas ietvaros šonedēļ RSU Rehabilitācijas fakultātē viesojas Luis Ceballos-Laita (PhD, MSc, OMPT, PT), Veselības zinātņu fakultātes profesors un Veselības zinātnes grupas klīniskais pētnieks no Valjadolidas (Valladolida) Universitātes (Spānija).

Profesors Luis Ceballos-Laita piedalās arī Ortopēdiskās manuālās terapijas maģistra programmas īstenošanā Katalonijas starptautiskajā universitātē, kā arī strādā par fizioterapeitu augstu sasniegumu sporta centrā CAEP Soria (Spānija). Profesors ir vairāk nekā 20 starptautiski citējamo publikāciju autors.

2022. gada 12. maijā plkst. 13.00–15.00 prof. Luis Ceballos-Laita piedāvā noklausīties divas lekcijas angļu valodā studiju programmas Fizioterapija studentiem un docētājiem, kā arī citiem interesentiem:

• Manuālā terapija un neirodinamika. Vai varam specifiski ārstēt locītavas vai perifēro nervu sistēmu?
  • Adatu terapija un muskuloskeletālas sāpes. Mīti un realitāte
Lekcijas notiks klātienē RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā (B. Tetereva auditorijā) un būs skatāmas tiešsaistē Zoom platformā.

Laipni aicināti visi interesenti – RSU studenti un docētāji!

Norises vieta

Telpa
B. Tetereva auditorijā un attālināti (Zoom platformā)

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: