Pārlekt uz galveno saturu

No 27. līdz 31. martam Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) notiks starptautiskā Zinātnes nedēļa (Research Week), kas tiek rīkota katru otro gadu. Piecu dienu laikā norisināsies piecas vērienīgas konferences, kas veltītas gan veselības aprūpes un medicīnas, gan sociālo zinātņu tēmām.

Pasākums pulcēs zinātniekus, studentus, sadarbības partnerus, valsts pārvaldes, nevalstisko organizāciju, tostarp diasporas, pārstāvjus, kā arī medijus. Jaunie un jau pieredzējušie pētnieki no Latvijas un ārvalstīm šogad prezentēs 1188 pētījumus.

Dalība – bez maksas. Darba valoda – angļu.

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lvclass="mailto".

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: -

Kontaktinformācija