Zinātnieku brokastīs 5. oktobrī diskutēsim, kā attīstīt autoimūno slimību pētniecības virzienu Rīgas Stradiņa universitātē. Diskusijā aicināts piedalīties ikviens, kurš veic vai plāno veikt pētniecisko darbu kādā autoimūno slimību jomā – gan pieredzējuši pētnieki, gan jaunie zinātnieki un doktoranti.

Diskusijas moderators: prof. Jehuda Šēnfelds (Yehuda Shoenfeld), Ariela Universitātes prezidents, Zabludoviča Autoimūno slimību centra vadītājs Šebas medicīnas centrā (Izraēla)

Programma

9.00–9.30Atklāšana
Autoimūno slimību pētījumi Mikrobioloģijas un virusoloģijas institūtā
Agrita Kiopa, Rīgas Stradiņa universitātes zinātņu prorektore
Zaiga Nora-Krūkle, Mikrobioloģijas un virusoloģijas institūta direktore
Modra Murovska, Mikrobioloģijas un virusoloģijas institūta vadošā pētniece
9.30–9.45Tendences starptautiskajos autoimūno slimību pētījumosProf. Jehuda Šēnfelds, Ariela Universitātes prezidents, Zabludoviča Autoimūno slimību centra vadītājs Šebas medicīnas centrā (Izraēla)
9.45–10.15Apaļā galda dalībnieku prezentācijas
Dalībnieku sagatavotas 3 min. prezentācijas: esošā pieredze un interese iekļauties autoimūno slimību izpētes grupā
Visi
10.15–10.30Horizon Europe 2023–2024 darba programmas temati autoimūno slimību pētniecībaiZaiga Nora-Krūkle, Mikrobioloģijas un virusoloģijas institūta direktore
10.30–11.00Diskusija Aktualitātes un galvenās prioritātes autoimūno slimību pētniecībā RSUProf. Jehuda Šēnfelds, Ariela Universitātes prezidents, Zabludoviča Autoimūno slimību centra vadītājs Šebas medicīnas centrā (Izraēla)
11.00–11.10Secinājumi, tālākie soļiZaiga Nora-Krūkle, Mikrobioloģijas un virusoloģijas institūta direktore
Pasākums notiks angļu valodā.

Norises vieta

Telpa
Senāta zālē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: